Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Де точно підробка, а де оригінал?

Велика популярність швейцарського годинника стала причиною виготовлення численних підробок. Найчастіше копіюють вироби елітних виробників, таких як: Omega, Cartier, Rolex та інші. Виробники коштовностей класу люкс усілякими способами стали захищати оригінальність продукції. Напис “Swiss made” на циферблаті або інших помітних місцях повинен прикрашати всі моделі, що виготовляються у Швейцарії. Це означатиме, що всі механізми годинника були зроблені в цій країні. Напис “Made in Switzerland” може свідчити, що перед Вами підробка.

Ще один спосіб підтвердження справжності – перевірити паспорт чи бирку. Паспорт також може бути підробкою, тому потрібно уважно його розглянути та звірити усі цифри з виробом. Для точної гарантії про справжність годинника, рекомендуємо зателефонувати представнику фірми продавця і дізнатися, чи є у нього взагалі право на продаж цієї продукції. Магазин без прав офіційного постачальника найімовірніше продасть Вам фальшивий виріб.

Відмінності, що видають підробку

Коли Ви купуєте годинник в офіційному магазині бренду, Вам нададуть усі документи та коробку. А значить продати годинник такий годинник буде легко. Проте дуже часто золоті моделі передають у спадок або їх купують у неофіційних джерелах. Купуючи або продаючи виріб, постає питання підтвердження справжності. Насправді фахівець з легкістю відрізнить підробку від оригіналу. Дешеву копію видаватимуть:

как отличить подделку от оригинальных швейцарских часов

 • подібність у вигляді з оригіналом;
 • дешеві матеріали корпусу та ремінця;
 • неакуратність у дрібних деталях;
 • зміщення цифр на циферблаті;
 • нерівності;
 • відсутність гравіювання або наявність там, де не слід;
 • поганий механізм і швидке зношування.

Хорошу копію візуально відрізнити буде складніше. Але відмінності від оригіналу є: це форма окремих елементів, корпусу; становище тексту, розмітка; нерівний поганий друк літер на корпусі та ремінці; використання позолоти або посріблення замість литого корпусу; насічки стерті або погано пофарбовані; малопомітні помилки та помарки в словах та назві бренду; кварцовий чи інший здешевлений механізм.

Точна копія

Точна копія має велику схожість із оригіналом і вартість таких виробів вища, ніж у хороших реплік. Такий годинник має хороші зовнішні характеристики і механізм пристрою, який може виготовлятися в Швейцарії. Як довести оригінальність годинника в такому випадку? Єдиний вихід – звернутися до професіоналів. Онлайн-оцінка на нашому сайті допоможе точно визначити підробку. Це буде надійнішим способом перевірки. Точні копії можуть видати такі дрібні деталі:

Задняя крышка часов

 • Задня кришка у багатьох копій прозора.
 • Стиль і зображення шрифту відрізняється від оригіналу.
 • Низькопробний метал. Вироблення дорогоцінним камінням виглядає нерівно або каміння сидить на різній глибині.
 • Відсутнє маркування та каталожний, порядковий номери. Якщо вона є, то не відповідає встановленій брендом чи сертифікатом.
 • Відсутні приховані символи, логотипи, водяні знаки. Дорогі фірми використовують надійні засоби захисту. Ці знаки можна розглянути лише за певного вугілля нахилу або підсвічування ультрафіолетом.

Наші експерти вважають, що немає такого фейку, який не можна було б відрізнити від оригіналу. Точне проходження оригіналу коштує занадто дорого, а підробки виготовляють в умовах економії. Таким чином, кожна копія матиме різноманітні недоліки.

Думка експерта годинникаря

Оскільки навіть документи можуть бути підробленими, то недосвідченому оку відрізнити оригінальну продукцію швейцарських брендів може бути не під силу. Тоді на допомогу приходить експертність та досвід фахівців. Через руки наших експертів з оцінки щодня проходить велика кількість аксесуарів преміум-класу. У підробленому виробі недосконалості просто “ріжуть око” і відразу видають себе. Оскільки оцінка абсолютно безкоштовна і займає всього 15 хвилин, то є найточнішим і найпростішим способом перевірити годинник на оригінальність.

Оцінити Онлайн

Як підтвердити оригінальність швейцарського годинника при продажі?

Найголовніший і правильніший спосіб: надати документи, бирку або коробку. У сертифікаті або паспорті годинника серійний номер повинен збігатися з номером на гравіювання. Допустимо, документи, сертифікати та коробка виробу були втрачені. Навіть якщо Ви точно впевнені в справжності годинника, при продажі доведеться довести їхню оригінальність. Для цього на брендових виробах існують різні способи захисту, які потрібно буде надати для підтвердження.

При фотографуванні виробу для оцінки, не забудьте зробити фото всіх позначок, гравіювання, голограми на виробі. Під час уважного розгляду фахівцями буде доведено справжність. Watch.com.ua зацікавлений у покупці та оцінці тільки оригінальних виробів. Наші досвідчені фахівці з оцінки можуть швидко обчислити підробку. Ніхто не застрахований від придбання репліки швейцарського годинника. Але ми просимо не витрачати наш час на навмисну спробу продажу підробок.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!