Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Потрібно продати годинник Bvlgari в Україні?

Безкоштовна оцінка та консультація. Щоб продати годинник Булгарі, заповніть заявку на оцінку.

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Bvlgari - це італійський бренд, показник бездоганного смаку та престижу. Компанія виробляє предмети класу люкс: ювелірні прикраси, годинники, сумки та інші модні аксесуари. Бренд заснований у Римі, 1811 року. З 2011 року переходить у власність французького холдингу LVMH. Стиль Булгарі - це поєднання італійської класики та елементів античної доби у сучасній інтерпретації. Найбільш відомим предметом розкоші є наручний годинник.

Чесна оцінка та викуп фірмових годинників Bvlgari в Україні.

Bvlgari – італійський шик, швейцарська якість

Перший годинник компанія представила ще в 30-х роках. Однак у 1982 році відбувається прорив у сфері цього напряму – у Швейцарії створюється підрозділ Bvlgari Time. Італійська вишуканість та швейцарські традиції годинної майстерності дозволили створити справжні витвори мистецтва, які цінуються у всьому світі. Компанія має власне виробництво складних механізмів, при цьому частина операцій здійснюються вручну, забезпечуючи бездоганну якість і надійність.

Колекції годинника Булгарі дуже різноманітні і цікаві, тому надають велику цінність для колекціонерів. Для чоловіків існують традиційні класичні моделі зі шкіряним ремінцем або золотим браслетом, а також лаконічні, наприклад, з керамічними або титановими деталями. Особливою популярністю користується поєднання нержавіючої сталі та золота. Серед жіночих годинників багато ювелірних моделей. В основному вони виготовлені з платини або рожевого золота. Поряд із діамантами, часто використовується інкрустація з кольоровим коштовним камінням – танзанітом, сапфіром, бірюзою.

Знакові символи – зображення змії (Serpenti) та логотип BVLGARI як невід’ємна деталь годинника є незамінними елементами впізнаваності бренду.

Як вигідно продати годинник Bvlgari

Безумовно, швейцарський годинник – це не лише атрибут розкоші, а й перспективне матеріальне вкладення. Трапляються ситуації, коли з тієї чи іншої причини, власник годинника вирішує їх продати. Оцінка вкрай важлива під час продажу люксових виробів. Кваліфіковані фахівці нашої компанії підходять до цього питання особливо ретельно. Приймаються як новий швейцарський годинник, так і вживаний. У найкоротші терміни, за дотримання всіх необхідних норм, Ви зможете здійснити вигідний продаж. Переваги співпраці з нами:

  • Оцінка справжності та стану справності висококласними фахівцями.
  • Вартість виробу буде виразно вищою, ніж у ломбардах та в інших перекупників.
  • Клієнтоорієнтований підхід, гнучкість.
  • Чесність та об’єктивність на всіх етапах угоди.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!