Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Скупка брендових ювелірних виробів з діамантами та без

Безкоштовно оцінити та продати ювелірні вироби за 10 хвилин

1

заявкана оцінку

2

оцінкафахівцями

3

продажна вигідних умовах

 

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА

Отримайте безкоштовну консультацію професіонала з багаторічним досвідом роботи

ШВИДКИЙ ПРОДАЖ

Купуємо вироби відразу після визначення ціни по всій Україні

ВИГІДНА УГОДА

Купимо ювелірні прикраси за ціною вищою, ніж у Ломбарді або у перекупників

Потрібно швидко та дорого продати ювелірні прикраси?

Безкоштовна оцінка вартості ювелірних виробів для вигідного продажу

Виготовлення ювелірних дрібниць по праву вважається окремим видом мистецтва. Рідкісні та надзвичайно красиві прикраси викликають захоплення та інтерес. Кропотлива робота ювелірів цінується дуже високо. А антикварні вироби оцінюються в рази дорожче, ніж їхня первісна вартість. Оцінювачі в ломбардах, як правило, дають оцінку лише за вагу дорогоцінних металів та каміння, з яких вони зроблені. У результаті вони озвучують надто невелику вартість. Наш ресурс насамперед дає об’єктивно чесну оцінку вартості при викупі. Якщо ви хочете продати ювелірні прикраси дорого, ви в потрібному місці.

Через наші руки пройшло безліч брендових прикрас та інших предметів антикваріату. Наші оцінювачі мають величезний запас знань і досвід у цій сфері. Тому ми як ніхто інший цінуємо унікальні речі з історією. Наші експерти називають справді вигідну, високу ціну. Купівля ювелірних прикрас від Watch.com.ua зробить процес продажу максимально зручним, вигідним і швидким.

Телефонуйте нам

Як відбувається продаж ювелірних виробів?

Бесплатная оценка стоимости ювелирных изделий для выгодной продажи

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Заповніть форму, щоб залишити свої дані. Ви також можете зателефонувати або написати в месенджери.

НАДІСЛЮЙТЕ НАМ ФОТО

Нам потрібні фотографії виробу та документів, що підтверджують оригінальність. Надсилайте лише якісні зображення з кількох ракурсів.

МИ ПРОПОНУЄМО ЦІНУ

Вивчивши предмет за ключовими параметрами, ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі та оголосимо його реальну вартість.

ВИКУП НА ВИГІДНИХ УМОВАХ

Ми купимо ваш виріб за обумовлену вартість, попередньо уточнивши всі питання щодо способів оплати та доставки.

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Викуп брендових ювелірних виробів

Вигідне скуповування брендових ювелірних виробів в Україні.

Золоті прикраси широко цінуються в усьому світі, тому не дивно, що попит на їхню покупку є завжди. Для вигідного продажу скористайтесь нашою послугою онлайн-експертизи. Ми за найвигіднішою ціною купимо у вас брендові ювелірні вироби, такі як золоті кольє, брошки, каблучки, браслети, сережки та інші. Золоті та срібні прикраси класу люкс завжди привертають увагу поціновувачів та колекціонерів. Вони відрізняються відмінною якістю матеріалів, чистотою дорогоцінного каміння і просто бездоганним стилем. Наші фахівці готові дорого викупити антикварні прикраси ХІХ століття та старше.

Що ми цінуємо найвище при покупці ювелірних прикрас?

Для нас у виробі, насамперед, важливий бренд та рідкість колекції ювелірної штучки. А потім вже оцінюється вага дорогоцінних металів, наявність дорогоцінного каміння та стан прикраси. Якщо ви хочете продати брендову прикрасу, ми віддаємо перевагу елітним брендам, як, наприклад:

Cartier, Chanel, Tiffany&Co, Korloff, Baraka, Bulgari, Van Cleef & Arpels, Harry Winston, Pandora, Mikimoto, Piaget, Chopard, Buccellati, Van Cleef & Aprils.

Ми приймаємо заявки по всій Україні

Чому нас обирають клієнти по всій території України

Дистанційна оцінка дуже зручна тим, що не треба їхати нікуди. Для нас також не має значення, в якому місті Ви знаходитесь. Якщо у Вас є цікава для нас річ, ми допоможемо підготувати всі документи для викупу та купимо її. Єдине, що від вас потрібно – це підготувати якісні фото вироби, наскільки можна дізнатися бренд і модель, сфотографувати документи, які підтверджуватимуть справжність. Гарантуємо скупку брендових ювелірних виробів за найвищою ціною, оперативно відповідаємо в день звернення, укладаємо угоду та сплачуємо готівкою. Як дізнатися та підготувати все необхідне для оцінки ми докладніше виклали тут изложили тут.

Ми приймаємо заявки від клієнтів з усіх міст України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів та ін. А також скупка ювелірних виробів здійснюється у Київській; Харківській; Одеській; Вінницькій; Волинській; Дніпропетровську; Донецькій; Житомирській; Закарпатській; Запорізькій; Івано-Франківській; Кіровоградській; Луганській; Львівській; Миколаївській; Полтавській; Рівненській; Сумський; Тернопільській; Херсонській; Хмельницькій; Черкаській; Чернігівській; Чернівецькій областях.

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!