Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

2 години
НА ЕКСПЕРТИЗУ

Отримайте відповідь того ж дня

0
ЦЕ БЕЗКОШТОВНО

Оцінка та консультація безкоштовні

100%
ГАРАНТІЯ ВИКУПУ

Купимо ваш виріб після оцінки

Онлайн оцінка - це швидко і просто!

Онлайн оцінка вартості швейцарських годинників, а також ювелірних виробів полягає у збиранні необхідної інформації. Якщо йдеться про годинник, необхідно з’ясувати насамперед їхню справжність, модель, колекцію, знос і бренд. Крім іншого, в облік необхідно брати будь-яку дрібницю, наприклад, коробку, навіть вона може відігравати велику роль у формуванні вартості.

Під час заповнення заявки на оцінку вартості не забудьте вказати наявність документів, які б підтверджували справжність виробу. Якщо всі необхідні сертифікати є, ювелірний виріб оцінюється вище. Якщо йдеться про годинник, потрібно знайти і сфотографувати всі можливі позначки на них. У випадку з ювелірними виробами знадобиться пробу та мітку виробника. Аксесуари преміум класу гідно цінуються, тому ми запропонуємо найвищу ціну на ринку за вироби Rolex, Omega, IWC, Piaget, Edox, Dior, Chopard, Cartie, Tiffany, Bvlgari, Damiani та інших світових брендів.

За вашими фото, які ви можете надіслати через форму вище або нам у Telegram чи Viber, ми попередньо зможемо:

Ми точно дорого оцінимо і купимо швейцарський годинник та прикраси:
Оригінальні та брендові

 

Що формує цінність виробу?

Справжність

Оригінальний годинник, а також брендові прикраси підтверджуються паспортом. Підробки, навіть якісно виготовлені, не мають ніякої цінності.

Колекція та модель

Приналежність виробів до колекцій швейцарського годинника з обмеженим випуском може впливати на підсумкову вартість у той чи інший бік.

Зношування виробу

На вартість оцінки виразно впливає знос корпусу, ремінця та механізму. Тому відносно нові вироби оцінюються куди вище вже вживаних.

Новизна чи антикварність

Новизна чи антикварність. Нові вироби неодмінно мають високу вартість, проте, антикваріат може в десятки разів перевищувати початкову ціну виробу.

Бренд чи марка

Популярні світові бренди швейцарських годинників та ювелірних виробів мають значно більшу вартість оцінки, ніж маловідомі вітчизняні марки.

Художня цінність

Привабливі дизайн прикраси має значення. Вироби, що мають художню цінність, слід оцінювати як предмет мистецтва. Цей принцип поширюється і на антикварні годинники та прикраси.

У Вас залишилися питання щодо оцінки?

Як оцінюється швейцарський годинник?

Швейцарський годинник оцінюється за п’ятьма критеріями:

1. Матеріали. Зазвичай паспорт швейцарського годинника включає всю необхідну інформацію про склад дорогоцінних металів. Однак, в окремих випадках, використовуючи хімічні реагенти, в лабораторних умовах можна швидко визначити пробу золота і хімічний склад металу, що використовується.

2. Якість. Це є основним критерієм вартості. Оригінальний швейцарський годинник має механізми з дорогоцінного каміння, оцінити який здатний виключно висококваліфікований фахівець.

3. Зовнішній вигляд та стан. Візуальний стан швейцарського годинника прямо впливає на їх вартість. Потертість, сколи та тріщини автоматично роблять ціну нижчою. Швейцарський годинник тільки в початковому стані матиме високу вартість. При виявленні механічних втручань чи заміни деталей, зростає можливість заміни механізмів більш дешеві.

4. Дата виготовлення. Всі оригінальні швейцарські годинники мають серійний номер, за яким можна дізнатися дату виготовлення аксесуарів.

5. Справжність. Підтверджується лише спеціальними документами виробника, що додаються до виробу, або експертною думкою професійного фахівця. Плюсом буде наявність у вас коробки та чека. Підробки не мають жодної цінності і не підлягають викупу.

Як оцінюється ціна ювелірних виробів?

Розкішні ювелірні вироби класу Luxury вражають своєю витонченістю та красою. Ціна брендових прикрас буде набагато вищою за будь-які інші, якщо вдасться підтвердити справжність.

Попередня онлайн-оцінка ювелірних виробів проводиться за спеціальним паспортом виробу, де вказано пробу дорогоцінного металу, вагу, наявність дорогоцінного каміння та належність до певного бренду. Відсутність бирки у виробу ускладнює оцінку фото.
Однак правдива оцінка дистанційно все одно можлива, за умови впізнання прикраси та наявності проб на самому виробі. Відсутню інформацію про продукт фахівець знайде в каталозі виробника. Плюсом буде наявність кухонних терезів: помістіть прикрасу на ваги та сфотографуйте. Так за вирахуванням маси дорогоцінного каміння можна буде визначити вагу дорогоцінного металу.

Точніша оцінка ювелірних прикрас проводиться особисто. Тільки так вийде розглянути дрібні дефекти та подряпини, що говорять про збереження виробу, а також виключити сумніви щодо неоригінальності.

Які критерії оцінки ограненого ювелірного каміння?

Оцінка ювелірних виробів з дорогоцінним камінням проходить за участю експерта-геммолога, який проводить повну діагностику стану дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Цей етап передбачає визначення їх справжності, кольору та якості.

Після огляду спеціаліст-гемолог приступає до визначення вартості ювелірного виробу, що досліджується. Ця процедура проводиться у суворій відповідності до спеціальної методики. Тільки після всіх перерахованих вище заходів фахівець приступає до складання заключного звіту про проведену оцінку.

Існує 3 основних критерії, за якими оцінюються ограновані ювелірні камені.

1. Колір. Конкретний відтінок має певну вартість.

2. Чистота. Топаз, цитрин, аметист, кварц – дуже поширене каміння, хорошим показником чистоти для них є VVS – IF(FL), що загалом не рідкість. Інше питання, коли ви купуєте смарагд, демантоїд, не облагороджений рубін або великий кабошон граната, темного насиченого кольору. Тут чистота відіграє далеко не першозначну роль в оцінці дорогоцінного каменю. Смарагд, наприклад, дуже рідко буває чистим, так само як і рубін. У разі головну роль грають колір, тон і рівень прозорості.

3. Вага. Під час оцінки ювелірного каміння маса виробу відіграє дуже важливу роль. Якщо коротко – чим більше важить камінь, тим він дорожчий.

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!