Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Продати годинник Patek Philippe

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітного брендового годинника фірми Patek Philippe

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Patek Philippe - широко відомий виробник найелітнішої категорії наручного годинника. Компанія з'явилася у Швейцарії понад півтора століття тому. Годинник компанії винятково дорогий, і кожен цент їхньої вартості по-справжньому заслужений. Найдорожчі матеріали піддаються не менш дорогим та вимогливим процесам обробки. Це насамперед золото (рожеве), діаманти, платина та мідь. Бренд випускає тільки розкішні моделі елітного наручного годинника.

Чесна оцінка та викуп фірмового годинника Patek Philippe в Україні

Цінність годинника Patek Philippe

Вся продукція, яку випускає Патек Філіп, без перебільшення є витвором мистецтва. Протягом сто п’ятдесяти років годинник від цього бренду відомий своєю унікальністю та інноваційним дизайном. Цю модель обирали найзаможніші та найстатніші особистості нашого світу. І те, що ця традиція продовжується аж до нашого часу – є найкращою характеристикою Patek Philippe. Заможні люди, інвестуючи свої гроші у годинник цієї фірми, завжди можуть бути впевнені в тому, що їхня вартість з роками тільки зросте.

Серед вузького кола колекціонерів є великий попит на рідкісні моделі та колекції, що вийшли з офіційного продажу, антикварні екземпляри. Тому продаж таких дорогих аксесуарів у ломбардах буде зовсім невигідним. Щоб здійснювати фінансові дії зі швейцарським годинником, насамперед зверніть увагу на послуги оцінки годинника. Виріб коштує значних коштів, тому вкрай важливо перед здійсненням угоди віддавати годинник на діагностику до фахівців. Оцінювачі винесуть кваліфіковане та експертне рішення про стан та актуальну вартість. Процес експертизи та викупу не займає багато часу. Після наявності позитивного вердикту від фахівців – можна сміливо приступати до процедури викупу або продажу годинника.

Як продати годинник Patek Philippe вигідно?

Patek Philippe є цінним видом антикваріату та екземпляром для колекціонерів. Як будь-який цінний ресурс – він може бути для отримання фінансової вигоди. Перед тим як продати годинник Patek Philippe необхідно пройти процедуру оцінки вартості. Практика експертизи наручного годинника перевірена часом, тому чіткі показники стану виробу дозволяють:

  • Оцінити об’єктивну вартість виходячи із стану та точності роботи механізмів.
  • Встановити ціну для викупу та продажу.
  • Миттєво викупити виріб одразу після вивчення на взаємовигідних умовах.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!