Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Продаж Rolex в Україні. Вигідна скупка годинника Ролекс

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітного брендового годинника фірми Rolex

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Важко собі уявити людину, яка жодного разу не чула про компанію "Rolex". Це одна з провідних компаній зі Швейцарії, яка займається виробництвом годинників класу люкс. Моделі цієї компанії вже давно стали не просто функціональним аксесуаром, а показником статусу, так як багато лінійок Ролекс виробляються з використанням дорогоцінних металів або з інкрустованим дорогоцінним камінням. Коли дивишся на таку річ, замислюєшся про те, що це не просто наручний годинник, а витвір мистецтва.

Чесна оцінка та викуп фірмового годинника Rolex в Україні

Чому годинник Rolex найвідоміший швейцарський годинник?

Справді, чому саме годинник компанії Rolex вважається топовим і найкраще відображає статус їхнього власника, адже майже кожна компанія з виробництва наручного годинника має одну або кілька моделей з дорогоцінними металами чи камінням? Все дуже просто. Справа не тільки в чудовій якості, в історії бренду, але і в тому, які люди використовують продукцію бренду. Годинник Rolex є практично у всіх знаменитостей. Також окремі моделі неодноразово брали участь у престижних аукціонах. Існує навіть історичний факт продажу найдорожчих ролексів. Це модель “Rolex Daytona”, яка належала гонщику Полу Ньюмену. Ролекси продали на аукціоні за 17 752 500 доларів США.
Також є кілька фактів, які ви могли не знати:

  • Кожен екземпляр годинника зроблено вручну.
  • Кожен годинник після збирання перевіряється під високим тиском.
  • При виробництві використовуються лише матеріали найвищої якості.
  • Годинник може без проблем працювати як на дні океану, так і на вершині найвищої гори.

Така надзвичайна цінність бренду, звичайно, призводить до того, що існує значна складність в оцінці виробу та виявленні підробок.

Як продати оригінальний годинник Rolex

Щоб продати оригінал годинника Ролекс необхідно звертатися тільки до кваліфікованих фахівців. Справа в тому, що деякі підробки настільки добре зроблені, що відрізнити їх від оригіналу дуже складно. Тому, якщо Ви вирішили продати золоті даної марки, рекомендується провести їхню експертизу в декількох місцях, щоб убезпечити себе і не потрапити на несумлінних покупців.
Ми можемо зробити висококваліфіковану оцінку та викуп годинника Rolex за найприйнятнішою ціною. Гарантуємо максимальну чесність та професіоналізм у здійсненні угоди купівлі-продажу. Скористайтеся формою для онлайн-експертизи, щоб надіслати нашим фахівцям фото вироби.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!