Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Увага до деталей

Ви хочете продати годинник чи ювелірний виріб, але не знаєте з чого почати? Для початку постарайтеся знайти коробку, гарантію, чек або інші документи, пов’язані з цим предметом. Як правило, дорогі брендові вироби продаються із сертифікатом чи паспортом, які доводять їхню справжність. Якщо такі документи втрачені або антикварний виріб, то це не біда. Для онлайн-оцінки будуть потрібні якісні фотографії виробу при яскравому освітленні. Фотографувати потрібно не лише предмет продажу з різних ракурсів, а й серійний номер, маркування, проби та інше. При уважному розгляді можна знайти важливі дані на самому виробі. Чим більше інформації про ваш товар Ви нам надасте, тим швидше і точніше буде оцінка.

Маркування найменування моделі, серійний номер та проба

Виробники дорогого годинника та виробів піклуються про те, щоб захистити свої продукти від підробок. Для цього на виріб наносяться різноманітні маркування, товарні знаки та інша зашифрована інформація. Додайте до онлайн-оцінки чітку фотографію всіх знаків, які Ви можете знайти. На годиннику маркування може бути присутнім на задній кришці годинника, під ремінцем, на бічних гранях і на внутрішній стороні кришки. Так, завдяки зареєстрованому серійному номеру, можна дізнатися, чи є виріб справжнім. На ювелірних товарах інформація наноситься за допомогою маркування, тавра, проби. Ці знаки знаходяться на внутрішніх та прихованих, при носінні, місцях. Усі ювелірні товари обов’язково повинні мати пробу. Проба являє собою кількісне значення вмісту дорогоцінних металів у металі. Клеймо та іменник також несуть інформацію про виробники і не менш важливі при оцінюванні.

Документи, що підтверджують справжність виробу

Кожен власник годинника відомої торгової марки разом з відповідним придбанням також отримує і необхідну документацію. Як правило, її завдання просте та зрозуміле — ці документи є головним підтвердженням справжності тих виробів, до яких додаються. Серійний номер, модель у паспорті та на маркуванні обов’язково повинні збігатися. Наявність коробки та інших документів підвищить шанс вигідно та дорого продати швейцарський годинник або ювелірні прикраси. Тому ми просимо своїх клієнтів надати нам фото чи скан документів при оцінці та продажу.
Якщо ці документи втрачені або втрачені, ми спробуємо знайти інший спосіб підтвердження справжності виробу. Ресурс Watch.com.ua допоможе дати об’єктивну оцінку, а також безпечно та вигідно продати дорогий золотий годинник та прикраси в новому стані та б/у.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!