Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Скупка годинника Cartier

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітного брендового годинника фірми Cartier

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Cartier – культовий французький будинок моди, ювелір королів та король ювелірів, заснований ще у 1847 році. Тоді він був лише невеликою ювелірною майстернею. Сьогодні Картьє випускає годинник, сумки, окуляри, запонки, інструменти, що пишуть, і люксову парфумерію. Культовий браслет-годинник зобов'язаний своєю появою саме цьому виробнику. Коштовності із золота та платини у вигляді годинників, сережок, браслетів та кольє прикрашені інкрустаціями великих діамантів із класичним огранюванням та нестандартними кріпленнями.

Чесна оцінка та викуп фірмового годинника Cartier в Україні.

Потрібно продати годинник Cartier за чудовою ціною?

Наручні моделі Cartier – це поєднання високого ювелірного мистецтва та сучасних технологій. Мініатюрний жіночий годинник, усипаний коштовним камінням, з витонченою пантерою – мрія будь-якої представниці прекрасної статі. Плавні лінії, сяйво дорогоцінного каміння, благородна шкіра, продуманий дизайн і точний механізм – все це про Cartier. Такий аксесуар буде відтіняти красу своєї власниці, але підкреслить її соціальний статус. Крім того, це вигідне вкладення фінансів. Годинник з дорогоцінним камінням завжди можна вигідно продати.

Наша компанія займається викупом ювелірних виробів та годинників класу люкс. наш ресурс безпечно і за вигідною ціною купить дорогий швейцарський годинник у новому стані та б/в. Професіоналізм наших оцінювачів дозволить швидко та точно визначити вартість моделі. Ми готові запропонувати максимально вигідні умови. Первинна оцінка може бути здійснена в онлайн-режимі. Для цього необхідно заповнити форму на нашому сайті, вказавши контактні дані, наявність або відсутність коробки та сертифіката автентичності, додавши чіткі фотографії годинника. Ми готові надати безкоштовну консультацію щодо продажу по телефону або за допомогою месенджерів.

Довіртеся професіоналам

Після попередньої безкоштовної оцінки та консультації наших фахівців ми готові негайно викупити виріб. Ми даруємо годинникам нове життя, а їхнім власникам забезпечимо вигідні умови для продажу. На що звертаємо увагу при експертизі годинника:

  • Рідкісність моделі.
  • Матеріали, з яких виготовлений годинник і ремінець, наявність дорогоцінного каміння.
  • Справність механізму, наявність зовнішніх ушкоджень.
  • Дата виготовлення та термін використання.
  • Наявність документів та упаковки, наявність гарантії.

Після завершення експертизи називається остаточна вартість викупу, укладається договір, клієнту передаються гроші, а право на володіння годинами переходить до нашої компанії. Нашим клієнтам ми гарантуємо чесність та повну конфіденційність.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!