Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Викуп годинника Hublot

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітного брендового годинника фірми Hablot

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

1975 року Карл Крокко заснував годинникове підприємство, яке переросло у світовий бренд класу люкс. Його цікавила реакція шкіри на каучук, чим займався протягом трьох років. У 1980 році він представив золотий годинник Hublot з каучуковим ремінцем, що регулюється під зап'ястя. У 2004 році виконавчим директором компанії стає Жан-Клод Бівер. Він продовжив випускати вироби із застосуванням різних матеріалів: кераміка, титан, рожеве золото.

Чесна оцінка та викуп фірмового годинника Hublot в Україні.

Інноваційний наручний годинник Hublot з унікальним дизайном

Натхненням майстрів Hublot при створенні наручного годинника послужив ілюмінатор підводного човна. Мінімалістичне рішення поєднує в собі матові та поліровані металеві деталі та чорний ремінець. Воно стало запорукою неповторності, яку можна віднести до справжнього витвору мистецтва. Асортименти постійно поповнюються новими унікальними моделями. Вони виробляються в обмежених кількостях. Така рідкість породжує зростання вартості кожного екземпляра з часом.

Модельний ряд флагманів Hublot став власникам великих розмірів. Вони обладнані сапфірним склом, що дозволяє розглянути прикрашений механізм з іншого боку годинника. Колекція Unicо була представлена ​​світу після 4-річної розробки. 330 деталей було поміщено у виріб вручну. Їхньою характерною особливістю є можливість ускладнення механізму, що дозволяє внести до моделі функцію вічного календаря та спортивного помічника. Наприклад, Big Bang Unico Golf допомагає гольфістам вести підрахунок виконаних ударів та кількості лунок на полі. Без уваги не може залишатися і серія Ferrari Unico, виготовлена ​​спеціально для італійської компанії, що займається виробництвом спорткарів.

Чому продати годинник Hublot варто саме у нас?

Вартість кожного виробу класу люкс, нового або навіть антикварного, залежить від безлічі факторів, які може встановити тільки фахівець. Оцінка таких предметів розкоші, як швейцарський годинник є невід’ємним етапом продажу. Не варто відносити такі вироби до Ломбарду, тому що їх вартість там свідомо недооцінять. Тільки завдяки правильній експертизі колекціонерів можна справді вигідно та дорого продати виріб.

Ми гарантуємо наступні вигідні умови для клієнтів, які хочуть продати годинник Hublot:

  • Безкоштовна консультація та експертиза від фахівців із багаторічним досвідом.
  • Можливість продати дорого оригінальний годинник без ризику бути ошуканим.
  • Усі угоди залишаються конфіденційними.
  • Оформлення документів купівлі/продажу займає мало часу.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!