Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Потрібно продати годинник Audemars Piguet дорого?

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітного брендового годинника фірми Audemars Piguet

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Audemars Piguet - мануфактура годинникового мистецтва майстрів Піге та Одемара. Вона вже більше століття виробляє вишуканий швейцарський годинник класу люкс. Архітектурний новаторський дизайн, технічні рішення, витончені механізми здобули міжнародне покликання. У 1967 році був виготовлений найтонший самозаводний годинниковий механізм товщиною 2,45 мм з 21-каратним золотим ротором. Доведено, що годині не потрібні діаманти, щоб викликати захоплення! Скелетонізований годинник прикрашає надточний витончений механізм, який видно через прозору кришку.

Чесна оцінка та викуп фірмового годинника Audemars Piguet в Україні

Потрібно продати годинник Audemars Piguet за чудовою ціною?

Восьмикутний швейцарський годинник із сапфіровим склом – це візитна картка виробника. Унікальні годинникові механізми поєднують у собі функціональність та точність ходу з найвищими показниками естетичної завершеності. Перший професійний спортивний годинник Royal Oak досі є флагманом компанії. Вони вразили світ своїм виробництвом і заявили себе сталевим корпусом, восьмикутним базелем, інтегрованим браслетом. У 2014 році бренд був оцінений у 728 млн швейцарських франків. Тим самим компанія потрапила до десятки найелітніших брендів-виробників швейцарських годинників.

Власники дорогих аксесуарів знають, що інвестиції в годинник дають 100% гарантію зростання активів. Ринок і політика брендових виробників влаштовані так, що вартість годинників, вироблених раніше, тільки зростатиме. Виробники випускають моделі маленькими серіями та обсягами. З цього випливає, що Ваша модель скоро вийде з продажу та різко підніметься в ціні. Хочете продати годинник Audemars Piguet? За умови збереження в ідеальному стані, є всі шанси продати ексклюзивний швейцарський годинник за ціною, яка в десятки разів перевищує ціну придбання. Саме тому важливо скористатися послугами професійних оцінювачів перед продажем виробу. Експерти Watch.com.ua нададуть послуги безкоштовної онлайн-оцінки та здійснять викуп годинника.

Викуп брендового годинника Audemars Piguet

Після попередньої оцінки та консультації наших фахівців ми готові негайно викупити виріб. Ресурс Watch.com.ua безпечно та за вигідною ціною купить дорогий швейцарський годинник в новому стані та б/у:

  • Жіночі та чоловічі наручний годинник.
  • Кишеньковий годинник.
  • Годинник-браслет та годинник-медальйон.
  • Антикварний годинник.

Зобов’язуємося надати нашим клієнтам швидкий розрахунок та чесну вартість. Безпечне здійснення угоди купівлі-продажу гарантуємо. Для досягнення максимально вигідної співпраці ми вирішуємо деталі здійснення викупу з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Ми також цінуємо конфіденційність наших клієнтів та гарантуємо збереження їх персональних даних.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!