Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Чи потрібно продати прикраси Chanel дорого?

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітних брендових ювелірних виробів фірми Chanel

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Chanel - французька компанія з виробництва предметів розкоші, заснована легендарною Коко Шанель на початку ХХ століття. Ювелірні прикраси та годинник стали ідеальним зразком класичного стилю та бездоганного смаку. Перлинні прикраси від Шанель стали зразком паризької моди та візитною карткою бренду. Після смерті Коко Шанель її ювелірні вироби були виставлені на аукціоні за ціною, вищою за чисте золото. А компанія продовжила свою діяльність, закріпивши у себе світову славу.

Чесна оцінка та викуп фірмових ювелірних виробів Chanel в Україні

Люксові прикраси Chanel заслуговують на гідну ціну

Французький будинок моди Chanel став першим брендом одягу, який увімкнув у колекції своїх моделей прикраси свого виробництва. Небувалий успіх одягу та парфумерії дизайнера Коко Шанель став потужним поштовхом для просування своїх ювелірних виробів та годинників класу люкс. У 20-30-х роках минулого століття Шанель випустила серію брошів із гірським кришталем найвищої якості, покритих свинцевою емаллю. Серед них були милі фігурки кішок і жаб і найбільше запам’ятовують – повторюють форму логотипу Chanel. Ці брошки зустрічаються досить рідко і дуже дорого цінуються серед предметів антикваріату. Сама дизайнер любила перлинні намисто довжиною більше метра, які стали доповненням до маленької чорної сукні. Перлини, брошки, сережки стали символом прикрас бренду. Головним об’єктом натхнення послужили візантійські мотиви та епоха Відродження.

Є безліч причин, що можуть спричинити продаж оригінальних виробів бренду Chanel. Але в будь-якому разі найвигіднішим рішенням буде звернутися до професіоналів із watch.com.ua. Наші експерти безкоштовно оцінять виріб та викуплять за найкращою ціною в Україні. Наявність оригінальної коробки безпеки може підвищити вартість виробу на ринку до 30%. Сучасні прикраси продаються в спеціальних коробочках з ім’ям виробника, де кожен виріб набору запечатано окремо. Хоча ранні вироби бренду на ринку антикваріату зустрічаються без коробок.

Продати прикраси Chanel дорого цілком реально!

Після попередньої оцінки та консультації наших фахівців ми готові негайно викупити виріб. Ми даруємо ювелірним прикрасам нове життя, а їхнім власникам забезпечимо вигідні умови для продажу та ціну викупу більшу, ніж у конкурентів. Ресурс Watch.com.ua безпечно та за дорогою ціною купить прикраси Chanel у новому стані та б/в, переважно з коробкою:

  • Намиста та підвіски.
  • медальйони.
  • Браслети.
  • Брошки та пряжки.
  • Сережки.

Зобов’язуємося надати нашим клієнтам швидкий розрахунок та чесну вартість. Безпечне здійснення угоди з продажу прикрас Chanel гарантовано. Деталі здійснення викупу вирішуються в індивідуальному порядку з кожним клієнтом для досягнення максимально вигідної співпраці. Ми також цінуємо конфіденційність наших клієнтів та гарантуємо збереження їх персональних даних.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!