Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Продати годинник Longines дорого

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітного брендового годинника фірми Longines

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Longines – елітна марка швейцарських годинників класу Люкс. Лонжин - класична стриманість. Ця компанія вже майже два десятки років (з 1832 року) славиться високою якістю та неперевершеним стилем. Лонжин постійно вдосконалює застосовувані технології. Компанія виробляє не тільки наручний годинник, вона спеціалізується і на виробництві спеціалізованих спортивних хронометрів. Наприклад, з 1989 року Longines – офіційний хронометрист Міжнародної федерації гімнастики.

Чесна оцінка та викуп фірмових годинників Longines в Україні

Передові технології та люксова якість

Наручні моделі від Лонжин – це не тільки якість, а й неперевершений стиль. У 1905 році компанія першими запустила в серійне виробництво наручний годинник. У зв’язку з чим довелося повністю перебудувати фабрику та змінити форми управління. Longines рекордсмен за всілякими нагородами та преміями. Їхні моделі завжди мають стриманий, класичний дизайн. Вони адресовані справжнім цінителям вартового мистецтва. Кожна модель з 1867 має свій серійний номер. Власники виробів фірми Longines завжди можуть бути впевнені в їхній унікальності. Номер розташований на механізмі кожного екземпляра або з заднього боку або під циферблатом.

Крім того, це не тільки стильний аксесуар, що говорить про соціальний статус свого власника, але й дуже розумне вкладання грошей. Виріб від бренду Longines, у разі потреби, завжди можна вигідно продати. Годинникам, на відміну від валюти, не загрожує знецінення, вони дорожчатимуть згодом, як міцне вино. Продаж срібного та золотого годинника, особливо антикварного, обов’язково передбачає попередню експертизу вартості.

Допоможемо оцінити та продати годинник Longines

У продажу дорогоцінного годинника варто довіритися професіоналам! Наші оцінювачі скрупульозно проведуть експертизу запропонованої моделі. Вони визначать справжність, стан механізму та всього виробу загалом. Після чого намагатимуться запропонувати Вам найбільш вигідну ціну для продажу. За цією ціною ми негайно готові купити виріб. Якщо у Вас зберігся паспорт виробу, сертифікат та упаковка, це стане додатковим плюсом та допоможе значно збільшити вартість виробу. Не варто нехтувати, здавалося б, такими дрібницями.

Процедура викупу дуже проста:

  • Ви зв’язуєтеся з нами у будь-який доступний спосіб: по телефону, через месенджер або форму оцінки на нашому сайті.
  • Консультація та оцінка проводиться нашими фахівцями абсолютно безкоштовно.
  • Після процедури оцінки та оголошення вартості, якщо клієнта все влаштовує, укладається договір та передається обумовлена сума.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!