Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Продати прикраси Van Cleef & Arpels в Україні.

Оцінимо прикраси по фото та допоможемо продати Ван Кліф швидко та дорого.

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Французька спілка-компанія Van Cleef & Arpels займається виготовленням дорогоцінних прикрас, годинників та парфумерії класу Люкс. Який став підсумком шлюбу між Естель Арпельс та Альфредом Ван Кліфом, він став по-справжньому культовим брендом. Вже більше одного століття модний будинок Van Cleef & Arpels задає тенденції у сфері ювелірного та годинникового мистецтва у всьому світі, не дивно, що він так сподобався заслуженим іконам стилю. Дизайн прикрас натхненний квітами, тваринами та феями. Досі у кожному виробі цієї марки відчувається сила та пристрасть.

Чесна оцінка та скуповування фірмових ювелірних виробів Van Cleef & Arpels в Україні

Висока оцінка високого стилю Van Cleef & Arpels

Ван Кліф & Арпельс відомі по всьому світу завдяки нетривіальним ідеям, які вони втілюють у життя, створюючи свої неповторні прикраси. Саме цей модний будинок першим презентував ювелірний виріб трансформер. Наприклад, незвичайне кольє Zip, конструкція якого нагадує замок блискавку. Таку прикрасу можна носити не лише на шиї, а й як браслет. Будь-який виріб компанії, будь то ювелірна прикраса або годинник – це завжди зразок високого стилю та смаку, витвір мистецтва. Ікони стилю Паризької моди віддають перевагу дорогоцінним виробам цього бренду, а колекціонери з усього світу мріють отримати ексклюзив для своєї колекції. При цьому модний будинок може представити моделі як для консерваторів, так і екстравагантні шедеври ювелірного мистецтва, які виготовляються за спецзамовленнями. Любителів класики не залишать байдужими наручний годинник із серії Pierre Arpels. Для ніжних жінок представлені колекції Alhambra і Charms.

Коштовності та годинник від бренду – це ще й вигідне вкладення коштів. З роками такі цінності не втратять своєї вартості, їх завжди можна буде вигідно продати. Ми проводимо процедуру викупу дуже просто. Для початку необхідно буде провести оцінку вартості виробу на нашому сайті або по телефону.

Скупка брендових прикрас Van Cleef & Arpels

Наші фахівці швидко і точно здійснять оцінку виробу і намагатимуться надати найбільш вигідні умови. Будь-хто може потрапити у скрутну фінансову ситуацію. Найчастіше вирішення проблем багато в чому залежить від швидкості, з якою будуть знайдені необхідні кошти. У цьому випадку ювелірні прикраси або годинник Van Cleef & Arpels можна буде швидко та вигідно продати на користь поповнення нашої колекції. Продати Ван Кліф на watch.com.ua можна за ціною, вищою за ринкову, швидко і без обману. Оцінювач точно розгляне виріб та визначить справжність та стан речі. Додатковим плюсом буде наявність сертифікатів, паспорт виробу та упаковки. Загалом, викуп прикрас відбувається за наступним сценарієм:

  • Клієнт зв’язується з нами зручним способом: по телефону, через месенджер або заповнюючи онлайн форму.
  • Експертами проводиться оцінка предмета і оголошується сума.
  • Проведення угоди та видача коштів.

Оцінка та консультація нашими спеціалістами проводяться абсолютно безкоштовно. Процедуру зворотного викупу не передбачено.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!