Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Скупка дорогоцінного каміння

Купимо і оцінимо дорого діаманти, сапфіри, смарагди та інші
дорогоцінні камені.

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

 

Заявка на продаж

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, наприклад, залишивши заявку на сайті.

Безкоштовна оцінка каменів

Дорого оцінимо діаманти, алмази, смарагди та інші дорогоцінні камені.

Продавай швидко та вигідно

Відразу ж після оцінки готові викупити дорогоцінне каміння на вигідних умовах.

Хочете швидко і дорого продати дорогоцінне каміння?

Яке каміння ми скуповуємо?

Дорогоцінне каміння є найважливішим елементом більшості прикрас. Часто трапляється так, що ціна деяких екземплярів здатна перевищувати вартість золота чи паладію. Існує безліч цих мінералів, кожен з яких має свої унікальні ознаки. Більше того, після закінчення часу цінність таких виробів не тільки не падає, а може навіть стати значно вищою.

Ми виробляємо скупку каміння, як у складі ювелірних прикрас, так і як окремі компоненти. Це можуть бути і сучасні коштовності та антикварні аксесуари.

Бриллиант

Діамант

Сапфир

Сапфір

Изумруд

Смарагд

Топаз

Топаз

Рубин

Рубін

Александрит

Олександріт

Гранат

Гранат

Хризолит

Хризоліт

Безкоштовна оцінка вартості для вигідного продажу

Онлайн-експертиза є найважливішим етапом у процесі продажу коштовностей. Цінність каміння встановлюється кваліфікованими та досвідченими гемологами, які мають великий досвід роботи у цій сфері. За допомогою спеціального обладнання наші експерти ретельно проведуть аналіз виробу та каменю, а потім з високою точністю визначать ринкову ціну даної прикраси. Процедура проводиться за тими критеріями, які прийняті у міжнародній практиці і включає: ідентифікацію мінералу, виявлення природи походження, якісних характеристик, умов обробки та унікальних особливостей.

 

За результатами проведеної оцінки замовник отримує незалежні, достовірні та об’єктивні дані про виріб та його вартість. Розмір суми визначається з урахуванням ключових факторів, таких як тип каменю, чистота, каратність, розмір, колір та ограновування. Також на підсумкову ціну впливає наявність супровідних документів. Спосіб дистанційного оцінювання фотографії не виходячи з дому є вкрай зручним, швидким і абсолютно безкоштовним. Після подачі заявки, в найкоротший термін з вами зв’яжуться наші фахівці з максимально вигідною пропозицією викупу прикраси.

Як відбувається продаж?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Заповніть форму, щоб залишити свої дані. Ви також можете зателефонувати або написати в месенджери.

МИ ПРОПОНУЄМО ЦІНУ

Вивчивши предмет за ключовими параметрами, ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі та оголосимо його реальну вартість.

НАДІСЛЮЙТЕ НАМ ФОТО

Нам потрібні фотографії виробу та документів, що підтверджують оригінальність. Надсилайте лише якісні зображення з кількох ракурсів.

ВИКУП НА ВИГІДНИХ УМОВАХ

Ми купимо ваш виріб за обумовлену вартість, попередньо уточнивши всі питання щодо способів оплати та доставки.

Онлайн Оцінка дорогоцінного каміння

 • Діамант
 • Сапфір
 • Ізумруд
 • Топаз
 • Рубін
 • Олександрит
 • Гранат
 • Хризоліт
 • FL
 • IF
 • VVS1-VVS2
 • VS1-VS2
 • SI1-SI2
 • I1/2/3
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • K
 • L
 • M

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Що впливає на цінність дорогоцінного каміння?

Тип каменю

Дорогоцінні камені мають гарний зовнішній вигляд і при цьому дуже рідкісні, і тому дорогі. Розрізняють такі типи: Діамант, Алмаз, Сапфір, Ізумруд, Рубін, Гранат, Топаз, Олександріт, Хризоліт. Вони можуть бути натурального або синтетичного походження, звичайно, найбільш цінні натуральні камені.

Каратність (маса)

Карат - одиниця маси дорогоцінного каміння дорівнює 0,2 грама. Вага діамантів безпосередньо впливає на їхню підсумкову ціну. Дані про масу обов'язково записуються у сертифікаті чи паспорті виробу. Якщо сертифіката немає, зважування здійснюється з точністю щонайменше до третього знака після коми, а маса записується до другого знака.

Сертифікат

Інформація про цінність та справжність дорогоцінного каміння міститься в паспорті коштовності — сертифікаті. Найбільш авторитетним є сертифікат Гемологічного Інституту Америки (GIA). Наявність такого сертифіката суттєво збільшує цінність та вартість каменю як для ювелірів, так і для покупців.

Чистота

Натуральне каміння не рідко містить усередині тріщини або включення. Абсолютна прозорість - це ознака найвищої якості дорогоцінного каміння всіх типів. Чим менше включень та плям, тим дорожче коштуватиме камінь. Для діамантів та алмазів цей показник оцінюється за шкалою GIA у вигляді буквених значень (FL, VVS1, VS1 тощо).

Розмір

Для початку достатньо знати лінійні розміри дорогоцінного каменю: діаметр, висота. Сапфіри нерідко мають досить великий розмір, а деяких інших каменів це велика рідкість. Також різні камені мають різну щільність, тому два камені одного і того ж розміру можуть мати абсолютно різну вагу. Однак, знаючи розміри та тип каменю, можна розрахувати за формулою його масу.

Колір (відтінок)

Особливу цінність мають абсолютно безбарвні алмази і діаманти. Більшість ювелірних алмазів мають відтінки різної інтенсивності. Усі діаманти можна поділити на дві групи: найбільша з жовтим кольором або відтінком різної інтенсивності (серія «кейп») та діаманти фантазійних забарвлень. Точне визначення кольору діамантів відбувається за шкалою еталонів GIA (від D до Z) та записано у сертифікаті.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!