Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Використання сайту

Сайт Watch.com.ua не займається продажем чи збиранням інформації. Дозволяється переглядати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Усі фотоматеріали надаються як ознайомлення. Забороняється копіювати, змінювати, а також розповсюджувати або демонструвати матеріали сайту в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей.

Послуги сайту

Ми надаємо послуги онлайн-оцінки та викупу брендового годинника та ювелірних прикрас. Ми не займаємося оцінкою неробочих моделей, неоригінальних виробів, продуктів мас-маркету, біжутерії, маловідомих виробів і не вказаних на сайті фірм-виробників. Надсилаючи фото предмета (предметів) на безкоштовну оцінку через форму сайту, програми WhatsApp, Viber, Telegram Ви даєте згоду надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Ви гарантуєте, що надісланий нам на оцінку предмет (предмети):
перебуває у Вас на законних підставах;
Ви маєте всі права їм розпоряджатися;
предмет (предмети) перебуває під арештом чи під забороною відчуження;
предмет (предмети) не є об’єктом судового спору та відсутні підстави для виникнення таких спорів щодо даного предмета (предметів) за Вашою участю в майбутньому;
предмет (предмети) не є об’єктом будь-яких договорів, у тому числі попередніх договорів щодо відчуження або користування з третіми особами;
предмет (предмети) не обтяжений будь-якими майновими правами третіх осіб. Надсилаючи фотографію предмета (предметів) на безкоштовну оцінку Ви погоджуєтесь з тим, що безоплатно та безстроково передаєте нам усі виняткові авторські та майнові права на фотографію та її використання на території всього світу, для відтворення її будь-яким способом, включаючи переробку, розповсюдження, передачу прав на фотографії третім особам та інші виняткові права, передбачені чинним законодавством України.

Ми можемо з гордістю заявити, що через наші руки пройшла величезна кількість фірмових годинників та інших предметів антикваріату, тому ми, як ніхто інший, цінуємо унікальні речі з історією. Наші експерти називають дійсно вигідну, високу ціну за годинник та ювелірні вироби, тому що мають величезний запас знань та досвід у цій сфері. Watch.com.ua зробить процес продажу непотрібних годинників максимально зручним, вигідним і швидким.
Фірмові та якісні годинники світових брендів викликають захоплення та інтерес, а також є об’єктом колекціонування. Старовинний годинник найчастіше становить значну цінність лише для колекціонерів, тому ломбард може недооцінити предмет розкоші та озвучити занадто маленьку вартість. Ресурс Watch.com.ua допоможе дати об’єктивну оцінку, а також безпечно та вигідно продати дорогий золотий годинник та прикраси в новому стані та б/у.

Відмова від відповідальності

Сайт Watch.com.ua не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. Watch.com.ua в будь-який час без попередження може вносити корективи до послуг та матеріалів, що надаються на цьому Сайті. Watch.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!