Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Продати годинник Ulysse Nardin

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітного брендового годинника фірми Ulysse Nardin

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Ulysse Nardin – це не просто годинник, це справжній зразок швейцарської якості. Бренд почав свою діяльність півстоліття тому (з 1846 року), і набув світової популярності завдяки мореплавцям. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві високоточних морських хронометрів, а потім і годинника, який поставлявся морякам по всьому світу. Вони відрізняються чудовою точністю, якісними матеріалами та витонченим дизайном.

Чесна оцінка та викуп годинника Ulysse Nardin в Україні.

Потрібно продати годинник Ulysse Nardin за ціною?

Улісс Нарден – це поєднання традиційної швейцарської якості та сучасного дизайну. Для цінителів класики Улісс Нарден пропонує колекцію Classico – це поєднання традиційного дизайну з останніми досягненнями годинної майстерності. Серія Diver призначена для екстремальних умов. Вони не підведуть навіть за глибоководних занурень. Моделі Marine Collection – це данина традиціям. Серія нагадує морські хронометри, акуратно посилаючись на минуле марки. Традиційно чоловічі кольори – чорний і темно-синій, відкритий годинниковий механізм із зачаровуючою роботою шестерні, ремінець з натуральної телячої шкіри – все це не залишить байдужими любителів сучасного наручного годинника. Циферблат найдорожчих моделей марки виконаний у технології мікроживопису. Мініатюри з морською тематикою просто зачаровують своєю красою та опрацьованістю.

Ulysse Nardin – це не тільки стильний аксесуар, що підкреслює статус власника, але і відмінне вкладення своїх коштів. За потреби їх можна продати. Постає питання, як це зробити вигідніше для себе? Якщо продавати в ломбарді, друзям чи родичам, то багато грошей навряд чи вдасться врятувати. Відповідь проста – зверніться до професіоналів.

Викуп годинника Ulysse Nardin

Складні фінансові ситуації можуть виникати в будь-кого. Вигідний продаж виробу допоможе уникнути боргів та кредитів. Консультація та процедура оцінки здійснюються абсолютно безкоштовно. У ході експертизи наші майстри зроблять експертизу справжності, стану, працездатності годинника. Якщо у Вас є сертифікат, паспорт та упаковка – це суттєвий плюс, який збільшує вартість моделі. Ви нічим не ризикуєте і навіть не витратите вільний час на поїздку, адже наша компанія пропонує послуги онлайн.

Процедура викупу відбувається дуже просто:

  • Спершу клієнту необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним чином: по телефону, залишивши повідомлення в месенджері або заповнивши форму на сайті.
  • Проводиться експертиза.
  • Якщо умови влаштовують, укладається контракт і за клієнтом передають обумовлену суму.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!