Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Продаж годинників Omega в Україні.

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітного брендового годинника фірми Омега

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Omega – швейцарська марка класу Люкс та вибір першопрохідників. Компанія була заснована далекого 1848 року. Творцем став Луї Бранд у свої 23 роки. Перші вироби він збирав самостійно, із запчастин від місцевих ремісників. У розпал війни, з 1939 по 1945 рік, Omega забезпечувала водостійким годинником льотчиків і штурманів Королівських ВПС. Перші Seamaster 300 та їхні наступні версії взяли на озброєння найзнаменитіші дослідники підводного світу. У 1969 році астронавт Баз Елдрін обрав годинник Омега для місії Аполло 11 і висадився з ними на Місяць.

Чесна оцінка та викуп фірмового годинника Omega в Україні.

Потрібно продати годинник Omega?

Годинник Омега став символом захищеності, довговічності, досконалістю та перевагою у світі годинникових механізмів. Проте справжня перевага полягає у неймовірній водонепроникності, про що свідчить маркування водозахисної системи «Наяда» усередині логотипу на головці. Це був перший годинник на Місяці, а також на глибині 300 метрів. В 1995 Джеймс Бонд повернувся на екрани, а під манжетою його сорочки неможливо було не помітити сині Seamaster Diver 300M. Вибір суперагента говорить сам за себе, адже цей годинник найбільш підходить для командира ВМС. Починаючи з 1995 року Джеймс Бонд та Омега нерозлучні. Найчастіше виріб рятує герою життя завдяки вибухівці, яка, очевидно, відсутня в моделях для широкої публіки. Якість та історія навіки закріпили авторитет бренду Omega.

До продажу такого дорогого годинника варто підходити уважно та обережно. Для безпеки ваших грошей слід проводити оцінку у кількох незалежних оцінювачів. Експертиза з подальшим викупом від watch.com.ua відбувається дуже швидко та чесно. Наш майстер перевіряє стан виробу, встановлює їхню справжність, наявність попередніх ремонтів, сертифікатів та інших документів. Для точної оцінки також визначається ступінь зношеності внутрішнього механізму. Після цього виноситься висновок про вартість. Надішліть фотографії через форму на сайті, щоб дізнатися ринкову вартість. Консультація безкоштовна, тож Ви нічого не втрачаєте. Для наших клієнтів створюються комфортні умови та висока безпека угод. Продаючи свої вироби, Ви завжди можете бути впевненим у чистоті угоди.

Що потрібно знати, якщо ви хочете продати годинник Omega дорожче?

Клієнти, які не поспішають із продажем та терміновим викупом Omega, можуть призначити власну ціну. Але найкраще відправити свою модель на онлайн оцінку, тому що тільки професійний оцінювач зможе озвучити реальну вартість. Що впливає на ціну при скуповуванні годинника Omega:

  • Рідкісність виробу, колекційні моделі коштують дорожче.
  • Матеріал пристрою. Золоті та платинові вироби вважаються витвором мистецтва.
  • Наявність дорогоцінного каміння, інкрустації.
  • Технічний стан. Навіть найякісніші механізми потребують обов’язкової перевірки роботи.
  • Наявність документів про покупку, оригінальне пакування.
  • Антикварність пристрою, старовинні моделі коштують дорожче.
  • Сколи, тріщини, подряпини негативно впливають на вартість.
  • Справжність. Всі годинники, які не мають документів, піддаються перевірці на оригінальність. Підробки не викуповуються.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!