Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Бажаєте продати прикраси Chopard за вигідною ціною?

Допоможемо безкоштовно оцінити та проконсультуємо у продажу елітних брендових ювелірних виробів фірми Chopard

Консультація по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp: +38063 77777 63

Компанія Chopard хоч і була заснована в 1860 році Луї-Уіліссом Шопар для виробництва високоточних годинникових механізмів, але її справжнє покликання – створювати ювелірні вироби, справжні витвори мистецтва. Сімейна справа розширила свою сферу інтересів завдяки Кароліні Шойфелі, дочці одного із власників. Слід зазначити, що ця частина виробництва приносить нині основний дохід.

Чесна оцінка та викуп фірмових ювелірних виробів Chopard в Україні

Ювелірна точність та чарівність новизни?

Захоплення та різнобічні інтереси виробника втілювалися роками в ідеях для найсміливіших колекцій. Характер Chopard простежується в особливій вишуканості та «плаваючій» інкрустації діамантів. Цікаво відзначити, що прем’єрою ювелірного цеху стала дорогоцінна підвіска у вигляді клоуна, щедро прикрашена діамантами в обрамленні сапфірового скла. Романтичні настрої втілилися у колекції «Пушкін». Особливий інтерес ювелірний будинок Chopard приділяє події Канський кінофестиваль. Напевно, кожна дівчина, яка хоче відчувати себе зіркою, має брендовий оригінальний браслет, годинник або будь-які інші прикраси від Шопар.

Елітні кільця, сережки, браслети, кольє, що сяють своєю новизною. Що може бути краще!? Продаж фірмових, але трохи набридлих цінностей – ідеальний спосіб освіжити свою колекцію аксесуарів. До того ж, кому як не французам знатися на актуальності? Враховуючи швидкість розвитку модних тенденцій, варто сміливіше розлучатися із застарілими коштовностями. Якщо ви стежите за свіжими тенденціями у світі прикрас, то можливість оновити свою особисту колекцію, навіть за дещо стисненого фінансового стану, подарує викуп ювелірних прикрас. Продати дорого вироби Chopard – не проблема. Саме наш сервіс із безкоштовною консультацією та чесними угодами допоможе провести угоду максимально вигідно. Ми дбайливо ставимося до кожного клієнта та особливо високо оцінюємо рідкісні та ексклюзивні вироби цієї марки.

Купівля брендових прикрас Chopard

Розлучатися з «рідними» діамантами чи антикварними коштовностями буває складно, але тільки не в тому випадку, якщо їм дали справді високу ціну. Продаж таких прикрас дозволяє у мінімальний термін отримати значну суму грошей, без застав та кредитів. Дуже затребуваними у разі є послуги професійних оцінювачів.

Чому варто звертатися до нас?

  • Безкоштовна онлайн-оцінка на нашому сайті допоможе визначити ціну вашого виробу максимально точно та швидко.
  • У нас працює команда професійних оцінювачів, які дадуть загальний висновок про оцінку і дадуть відповідь на всі питання абсолютно безкоштовно.
  • Ми зацікавлені у покупці, тому ви отримаєте максимально вигідну пропозицію викупу. А у разі проведення угоди, Вам негайно буде перераховано кошти.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Онлайн Оцінка

Максимальний розмір файлу 10МБ. Чи багато фото чи виникли проблеми із завантаженням?

Надішліть їх нам у будь-який зручний месенджер за номером: +38063 77777 63

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!