Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Оцінка швейцарського годинника

Професія оцінювача старовинна та потребує великого життєвого досвіду. Фахівці, які займаються оцінюванням, пропускають через руки велику кількість дорогоцінних предметів розкоші. Тому досвідчений оцінювач, безсумнівно, з першого погляду може скласти враження вартості предмета. Коли людина починає цікавитися оцінкою дорогих швейцарських годинників або золотих ювелірних виробів, вона ставить питання “Що впливає на цінник виробу?”. Це не дивно, адже кожен хоче продати свою річ якомога дорожче. Ми розповімо вам, яким критеріям має відповідати предмет, щоб оцінити його максимально дорого.

Від чого залежить ціна швейцарського годинника?

Оригінальність (справжність).З одного боку, це очевидно, але справжність – це перше, що потрібно визначити. Звичайно, підробки, навіть хороші, не несуть у собі жодної цінності і не придатні для продажу. Більше того, продаж підробок є незаконним і є кримінальним злочином. Ми приймаємо до покупки тільки оригінальні швейцарські годинники та оригінальні прикраси світових брендів.

Зношування. Однаково вартість оцінки може впливати знос корпусу і ремінця, і знос механізму. Зрозуміло, що новий годинник оцінить вище, ніж був у використанні. При експертизі також може враховуватися точність ходу, що свідчить про знос механізмів. Значно знизити ціну на годинник можуть помітні зовнішні дефекти: сколи, глибокі подряпини, розбитий циферблат або відсутність якихось деталей. Але не варто засмучуватися, навіть годинник у неробочому стані може бути оцінений дуже дорого, якщо він антикварний або дуже рідкісний.

Бренд чи марка. Моделі, вироблені Швейцарії неспроста завоювали світову славу. Вартові мануфактури Швейцарії спіткали воістину високе годинне мистецтво. Йдеться про люксові марки Audemars Piguet. Бреґет. Blancpain. Patek Philippe. Ulysse Nardin. Cartier. Breitling. Omega та багато інших. Старовинні швейцарські виробники і весь сучасний сегмент люкс виробляють годинник, який коштує цілий стан.

Колекція та модель. Насамперед маються на увазі їх рідкість. Навіть люксові бренди випускають колекції, спрямовані на ширшу аудиторію та вузьке коло привілейованих людей. Ексклюзивні колекції та моделі з найменшим тиражем коштуватимуть набагато дорожче від популярних бестселерів. Так годинник виготовлений в одиничному екземплярі для історичних особистостей або з нагоди історичних подій може бути майже безцінним.

Новизна чи, навпаки, антикварність. Природно, новий годинник у коробці з колекції поточного року буде оцінено найвищою мірою. Але вартість антикварного годинника може в десятки разів перевищувати початкову собівартість при покупці. Антикварними вважаються вироби, яким понад 100 років. Саме тому швейцарський годинник вважається гарною інвестицією.

Потрібно продати годинник?

Продаж швейцарських годинників дуже складне завдання, до якого потрібен послідовний підхід. Якщо ви хочете продати годинник, процедура оцінки є обов’язковим етапом. Звернутися до професіоналів з Watch.com.ua – найкращий спосіб продати годинник. Наш спеціаліст допоможе оцінити ваші екземпляри безкоштовно. Ми гарантуємо чесну експертизу і викупимо ваш годинник за справедливо вигідною ціною. На нашому сайті можна продати як новий годинник, так і вживаний (б.у). Ми з радістю викупимо брендовий, антикварний наручний і кишеньковий годинник, годинник-браслет, а також ювелірні вироби. Для онлайн оцінки заповніть форму на сайті або зв’яжіться з нами по телефону, Telegram, Viber, WhatsApp.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!