Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Скупка годинника: куди звернутися в місті Харків?

Вартість швейцарського годинника, що навіть був у вжитку, перевищує тисячі доларів, тому якщо виникає необхідність продати годинник у місті Харків, варто зважено і подбати про попередню експертизу. Якщо Вам пропонують скупку годинника в ломбарді, не варто сподіватися, що буде запропонована повна ціна за аксесуар. Найчастіше вони лукавлять і занижують реальну ціну дорогого бренду свою користь, щоб видати меншу суму застави. Скупка годинника у свою чергу не передбачає зберігання їх “під заставою”, а викуповує їх назавжди з метою швидкої реалізації.

Щоб виручити з продажу швейцарських годинників їхню реальну вартість слід звертатися в скупку watch.com.ua, де ви отримаєте справжнє задоволення від співпраці. На вас чекає справедлива оцінка годинників від професіоналів, детальна консультація та швидкий продаж дорогого виробу за чесною ціною.

продать часы харьков

Як продати швейцарський годинник дорого?

Якщо брати в порівняння колекціонерів та оцінювачів у ломбардах, в оцінці ювелірних виробів та брендових годинників, то ломбарди помітно програють. Колекціонери чудово розуміються на ювелірних виробах і беруть до уваги не тільки матеріальний бік предмета, а й історію походження, рідкість, бренд, а також його характеристики. Watch.com.ua дистанційно, а найголовніше, швидко оцінить оригінальний люксовий годинник, а також інші предмети розкоші.

Оцінка вартості повністю безкоштовна і відбувається за фотографіями годинника та найменуванням моделі. Всього 10 хвилин і фахівець зможе відповісти вам з приводу попередньої оцінки – це приблизна ринкова ціна аналогічних годинників у схожому стані. Підсумкова вартість оцінюється безпосередньо при огляді “наживо”, і може трохи відрізнятися, якщо якісь нюанси були не зрозумілі за фотографіями. Тому, щоб отримати оцінку максимально наближену до підсумкової вартості, за якою можна продати годинник у місті Харків, постарайтеся надати якісні фотографії годинників, сертифікату, дефектів та нюансів або опишіть їх на словах.

скупка часов харьков

Ми оцінюємо годинник вище, ніж конкуренти

Завжди пропонуємо ціну, яка стане вигідною насамперед для вас. При формуванні ціни на годинник ми враховуємо наявність документів, оригінальну упаковку, зовнішній вигляд, рідкість та багато інших критеріїв, про які забувають в інших компаніях. Чому ми платимо більше?

  • Ми не ломбард і викуповуємо виріб без права викупу, тому платимо його повну вартість.
  • Якщо виріб у відмінному стані з коробкою та всіма документами, ціна гарантовано буде вищою.
  • Куплений годинник ми продаємо не в Україні, а на закордонних аукціонах, де колекціонери готові платити більше.

Завдяки дистанційній оцінці будь-яка людина з Харкова чи Харківської області зможе швидко дізнатися про реальну вартість свого виробу. До нас звертаються люди з унікальними предметами, тому ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо ви хочете дійсно вигідно продати золотий годинник, то довіртеся професіоналам. Зв’язатися з нами дуже просто: залишайте заявку на оцінку через сайт, телефонуйте нам або пишіть у Telegram, Viber, WhatsApp.

Watch.com.ua - це швидкі та вигідні продажі

100% точна ціна

Експертна оцінка вартості

7876 онлайн заявок

Миттєве опрацювання заявок

481 вдалих угод

Сотні вдячних клієнтів

Залишились питання?

Надішліть заявку на консультацію фахівця!